تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاخونه روستایی/368مترزمین/سند/زیرقیمت

خونه روستایی/368مترزمین/سند/زیرقیمت

2 هفته پیش در آمل

متراژ
100
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
368
قیمت کل
‏5,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏14,130,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
کد:153
خونه روستایی
368مترزمین
100متربنا
2خواب
انشعابات 3کنتوراختصاصی نصب
♦️سند،بافت مسکونی،کدرهگیری
دسترسی آسان به مراکز تفریحی و رفاهی
محیطی دنج و آرام
قیمت :5/200میلیارد
املاک مُلک ایرانی
مشاور واثقی
(فایل های مشابه متناسب با بودجه شما موجود می باشد)