تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیخونه قدیمی و سرحال 5واحدمجزا،خوش قیمت

خونه قدیمی و سرحال 5واحدمجزا،خوش قیمت

3 روز پیش در کارگر شمالی

قیمت کل
‏60,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏437,956,000 تومان
سلام وقت بخیر متقاضیان گرامی
کلنگی 137متری با پایان کار جدید
همچنین ساختمان قرص و محکم وقابل سکونت

آماده قرادداد و دفترخانه
دارای 4واحد 97متری باتراس
+
1واحد زیر همکف 50متری حیاطدار
پارکینگ 1
ملک جنوبی
تمیز و بازسازی شده
قابلیت رهن کامل یکجا 10تا15میلیارد
و رهن و اجاره
قابلیت دوکله شدن ملک
شرایط تجمیع دارد

قیمت فروش 60میلیارد

مسکن بزگ یوسف آباد
محمد امینزاده