ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
خونه75متری/با امکانات/در صالحیه
خونه75متری/با امکانات/در صالحیه
11 ساعت پیش در بهارستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
75
ساخت
1398
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3,525,000,000 تومان
قیمت هر متر
47,000,000 تومان
طبقه
2
▪️به نام خدا▪️
⚜️دفتر معاملاتی فرهادی⚜️
✅75 متر مربع
✅محیط آرامش و دنج
✅ قابلیت رهن تا 400 میلیون تومان
⭐هدف ما خدمت به شما مشتریان عزیز میباشد⭐
✴️فایل های مشابه موجود می باشند✴️
❇️برای سپردن فایل خود یا کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید❇️
⭐دفتر معاملاتی و دپارتمان فرهادی⭐
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت