تائید
فروش مسکونیآپارتمانخیابان دهم فاز 2 / 155متر / خوش نقشه

خیابان دهم فاز 2 / 155متر / خوش نقشه

8 ساعت پیش در گوهردشت

متراژ
155
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
‏18,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏120,645,000 تومان
طبقه
1
محسـن مهدیزاده | املاک گــوهران

تاپ لوکیشن / 150 متر روبه نما آفتابگیر
3 خواب مستر / به شدت خوش نقشه
▪️◾◼️-◼️◾▪️⚜️▪️◾◼️-◼️◾▪️

طبقه 1 ویو بی نظیر / سر سبز

جهت مشاوره تماس بگیرید