تائید
فروش مسکونیآپارتماندروس 170 متر تکواحدی/ تاپ لوکیشن/کلید نخورده

دروس 170 متر تکواحدی/ تاپ لوکیشن/کلید نخورده

7 ساعت پیش در دروس

متراژ
170
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏75,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏441,176,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
5
✅️170 متر تکواحدی تاپ لوکیشن

✅️طبقه دوم

✅️بسیار خوش نقشه

✅️سه خواب یک خواب مستر

✅️نگهبان 24 ساعته

✅️سالن اجتماعات و جیم

✅️روف گاردن

✅️دو پارکینگ سندی

✅️زیر قیمت منطقه فروشنده واقعی

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ☎️
_______________________________________________
♦️مشاور تخصصی شما حسین کفاشیان با17 سابقه
_______________________________________________
✨️خرید، فروش، مشارکت و تهاتر کلنگی و آپارتمان در مناطق پاسداران، دروس، دیباجی، ساقدوش و هروی ✨️