تائید
فروش مسکونیآپارتماندروس/290متر/4خواب/تکواحد/فقط تهاتر

دروس/290متر/4خواب/تکواحد/فقط تهاتر

21 ساعت پیش در دروس

متراژ
290
ساخت
1385
اتاق
4
قیمت کل
‏99,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏344,482,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
«به نام خدا »

✅فقط تهاتری

290متر/4خواب/20ساله
5طبقه/تکواحد/طبقه سوم
پارکینگ/2انباری/2بالکن
سه جهت نور مستقیم/مشاعات بازسازی شده
پلن تفکیکی/مطبخ

⚜️انصاری هستم با افتخار مشاور شما در امور ملکی
⚜️دپارتمان نهایت با بیش از نیم قرن تجربه و سابقه