تائید
فروش مسکونیآپارتماندروس 300 متر 4خ استثنایی

دروس 300 متر 4خ استثنایی

7 ساعت پیش در دروس

متراژ
300
ساخت
1390
اتاق
4
قیمت کل
‏156,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏520,000,000 تومان
طبقه
1
⚜️ بنام خدا
⚜️ بساطی هستم
⚜️ مشاور تخصصی پاسداران و دروس

مسکن سیب نگاهی نوین قدمتی دیرین

⚜️ برنده بهترین طراحی سال
⚜️ 2 کله
⚜️ دو طرف نور ( شمال و جنوب)
⚜️ 300 متر 4 خواب
⚜️ 3 تا سرویس بهداشتی
⚜️ خواب مستر
⚜️ 2تا بالکن کاربردی
⚜️ حیاط مشجر و با صفا

جهت بازدید تماس بگیرید