تائید
فروش مسکونیآپارتماندروس 320 متر تکواحدی

دروس 320 متر تکواحدی

2 روز پیش در دروس

متراژ
320
ساخت
1395
اتاق
4
قیمت کل
‏125,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏390,625,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
دروس
تاپ لوکیشن
تکواحدی
320 متر 4 خواب
یکخواب سوییت مجزا
2 خواب مستر
3 پارکینگ سندی
2 تراس کاربردی قابل چیدمان
نقشه ژورنالی نور آفتاب خطی
بدون مشرف سند شخص
فروشنده واقعی
فایل شخصی
توضیحات شنیدنی دیگر
کارشناس منطقه نیما