ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
دروس/هدایت/145متر/غرق نور
دروس/هدایت/145متر/غرق نور
12 ساعت پیش در دروس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
145
ساخت
1405
قیمت کل
71,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
493,103,000 تومان
طبقه
3
⬆️نوساز کلید نخورده
⬆️فروش فوری / زیر قیمت
⬆️ساختمان مدرن / سازه برند
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
⚜️دروس / هدایت
⚜️145متر / 2خواب / 2مستر
⚜️5طبقه / 2واحدی / طبقه سوم
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت