تائید
فروش مسکونیآپارتمانده واحدی 150 متری سه خواب

ده واحدی 150 متری سه خواب

3 روز پیش در باغستان

متراژ
150
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
‏15,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏102,333,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
املاک رابین

آپارتمان 150 متر فول امکانات ده واحدی سند تک برگ

طبقه پنجم. رو به نما لاله ها

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

مشاور جعفرخانی