تائید
فروش مسکونیآپارتماندو خواب انباری دار سوپر لاکچری

دو خواب انباری دار سوپر لاکچری

1 هفته پیش در فاز 6

متراژ
75
ساخت
1401
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,370,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏31,600,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
پروژه کیسون
زون10
طبقه اول
واحد 75 متری
و تخلیه می باشد
لاین نوری خیلی زیبا طبق عکس
کمد دیواری بزرگ و شیک
قیمت واحد دو میلیارد و سیصد و هفتاد میلیون
در صورت کمبود بودجه 250 میلیون رهن پذیرفته میشود
تماس در خدمتم
مستقیم از مالک خرید کنید