تائید
فروش مسکونیآپارتماندو خواب صفر کلید نخورده تند گویان

دو خواب صفر کلید نخورده تند گویان

3 روز پیش در تندگویان

متراژ
127
ساخت
1403
قیمت کل
‏11,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏88,188,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدا

دوخواب شخصی ساز موقعیت عالی

✅127 متر با پارکینگ و انباری
✅ساختمان هوشمنده
✅استفاده شده از بهترین متریال موجود
✅ویو ابدی بدون مشرفیت
✅سالن پذیرایی بزرگ

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
موارد مشابه موجود میباشد

مشاور شما :سلمانی