تائید
فروش مسکونیآپارتماندو خواب فول امکانات اکازیون

دو خواب فول امکانات اکازیون

2 هفته پیش در جیحون

متراژ
91
ساخت
1404
قیمت کل
‏13,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏143,956,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سرویس بهداشتی
ایرانی
املاک طهران با سابقه ای درخشان

91 متر
دو خواب
طبقه اول
نوساز کلید نخورده آماده تحویل

فول امکانات
( کارون شمالی )

مبلغ 700 میلیون بابت پارکینگ به مبلغ کل اضافه میگردد .

جهت بازدید تماس حاصل فرمایید

مشاور شما صادقی