تائید
فروش مسکونیآپارتماندو خواب ویو ابدی حسینی الهاشمی

دو خواب ویو ابدی حسینی الهاشمی

1 روز پیش در شهرک نفت 2

متراژ
137
ساخت
1401
قیمت کل
‏13,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏96,350,000 تومان
طبقه
3
سلام
سلام
اگر خواهان واحدی خوب با نورگیر عالی در بهترین نقطه آب و هوایی شیراز (حسینی الهاشمی) جهت سکونت یا سرمایه گذاری هستید ، با من در تماس باشید تا بهترین را به شما معرفی کنم
دو خوابه جنوبی با نورگیر عالی ویو دار
137 متر سند خور با نقشه ای فوق العاده
ویو فوق العاده به سمت حسینی الهاشمی
شرقی ، غربی
در حد صفر و کلید نخورده
تکمیل با بهترین متریال
دارای آسانسور باربر
و......
کارشناس منطقه : مهندس کریمی
املاک آفتاب نبش کوچه 50 فرهنگ شهر