تائید
فروش مسکونیآپارتماندو خوابه/مجتمع میلاد/سند تک برگ/فردوسی

دو خوابه/مجتمع میلاد/سند تک برگ/فردوسی

1 سال پیش در صدرا-فارس

متراژ
115
ساخت
1397
قیمت کل
3٬310٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬782٬000 تومان
طبقه
7
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدا

واحد 115 متری
لوکیشن بلوار فردوسی
( 3 تا تراس داره..2 تا داخل سالن هست که یکی به عنوان انباری شیشه ای میکنن استفاده میکنن)

سند تک برگ سال 97 تحویل

قابلیت رهن تا 450میلیون

دو لاین اسانسور نفربری و باربری

واحد داخلش مشخصه خیلی شیک با کاغذ دیواری و کناف و و نور پردازی کابینت سفید هایگلاس
----------------------------------
بنده خرید شما را تضمین میکنم
مهندس حسنشاهی