تائید
فروش مسکونیآپارتماندو طبقه با سوییت یک خوابه

دو طبقه با سوییت یک خوابه

3 روز پیش در هویزه

متراژ
312
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏21,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏68,910,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
312 متر کل زیر بنا متری 70 تومن تخفیف خوب به مشتری واقعی
هر طبقه 100 متر تکمیل شده دو خوابه بالکن دار
سوییت 50 متر خام یک خوابه سالن بزرگ دو تا 12 متری میخوره