تائید
فروش مسکونیخانه و ویلادو طبقه مجزا لوکس ایستگاه نه ذولفقاری

دو طبقه مجزا لوکس ایستگاه نه ذولفقاری

2 هفته پیش در آبادان

متراژ
140
ساخت
1400
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
140
قیمت کل
‏4,180,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏29,857,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
فروش دو طبقه مجزا لوکس ایستگاه نه ذولفقاری، ذولفقار103
140متر_سند عادی_دو خواب بالا،خواب پایین_پارکینگ طبقه همکف،موتور رو طبقه بالا_فول نما همکف_فول نما طبقه بالا
دارای سه اشتراک:گازکشی،آب،برق همکف و طبقه بالا✅
متعلقات:کابینت بالا و پایین،کمد دیواری دو خواب همکف و طبقه بالا_پمپ اتومات همکف و طبقه بالا_آبگرمکن طبقه همکف
آدرس دفتر:نبش ذولفقار 70 مشاوراملاک غدیر
مدیریت خرید و فروش: علی نصاری