تائید
فروش مسکونیآپارتماندو طفلان - 142 متری- خانه ای مدرن

دو طفلان - 142 متری- خانه ای مدرن

1 سال پیش در قم

متراژ
142
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
4٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬802٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
4
ساختمان واقع در منطقه دو طفلان مسلم با واحد آپارتمان 142 متری
3 خوابه و خوش نقشه
✅️دارای تمام استعلامات قانونی
✅ساختمان 4 طبقه روی پیلوت
✅قابلیت فروش اقساطی هم دارد
✅ تخفیف عالی در معامله
✅ساخت با بهترین متریال مصرفی

بنده سازنده و مالک خانه هستم
فرصت عالی برای یک سرمایه‏ گذاری

باتشکر