تائید
فروش مسکونیآپارتماندو واحد آپارتمان نعمت اباد

دو واحد آپارتمان نعمت اباد

2 هفته پیش در باسمنج

متراژ
99
ساخت
1396
انباری
ندارد
قیمت کل
‏5,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏50,505,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
دوواحد آپارتمان درنعمت اباد
یکی طبقه اول 5میلیارد
یکی طبقه چهار 5/5میلیارد
هرکدام 99مترسند شش دانگ
دارای آسانسور پارکینگ بامحله ی آرام ودنج
کلا چهار طبقه دوواحده