تائید
فروش مسکونیآپارتماندو واحدی نوساز 80متری دو خوابه فول

دو واحدی نوساز 80متری دو خوابه فول

1 روز پیش در ارامنه

متراژ
80
ساخت
1405
انباری
ندارد
قیمت کل
‏28,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏360,000,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
دو واحدی 80متری دو خوابه نوساز فول تحویل 2ماه دگیر اول پلیس 5تا تک واحدی بسیار شیگ نزدیک خ اصلی نزدیک تراه بار خریدار واقعا تماس بگیرند لطفا همکاران تماس نگیرنید