دوبلکس 290متری/ویو آرامش/منطقه امیراباد/مدارک کامل
2 هفته پیش در چمستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
280
ساخت
1404
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
290
قیمت کل
7,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
24,827,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
290زمین
280 بنا
سه خواب مستر
شهرک برند
متن زیر را با دقت مشاهده کنید
دوست عزیز آگهی دیوار ویترین کار ماست
گول قیمت آگهی های قیمت پایین رو نخورید ویلا زیر 3تو منطقه موجود نیس
با احترام املاک شمال
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.