ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
دوخواب تک واحدی / فول امکانات / قلی پور ، معلم
دوخواب تک واحدی / فول امکانات / قلی پور ، معلم
3 هفته پیش در آزادگان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
100
ساخت
1400
قیمت کل
11,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
118,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
به نام یگانه معمار هستی
واحد 100 متری واقع در یکی از بهترین کوچه های قلی پور با دسترسی بی نظیر به معلم
سازه ای تک واحدی و شخصی ساز در سه طبقه سه واحد
طبقه دوم بهترین طبقه ساختمان بایک لاین پارکینگ اختصاصی با قابلیت پارک دو خودرو
نقشه ای بی نقص و سرتاسر نورگیر
سالن یکدست با قابلیت اجرای انواع چیدمان
آشپزخانه پرکابینت و دلباز با فضای تفکیکی
دو خواب بزرگ با قابلیت جانمایی تخت دونفره دارای کمد دیواری
خوش قیمت ترین واحدهایی منطقه متناسب با بودجه و خواست خودرا از ما بخواهید .
جهت کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید .
_____________________________________
مشاور شما در امور ملکی :
(( حسینی ))
ساعت پاسخگویی : 8 صبح الی 12 شب
_____________________________________
املاک تَلار
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت