تائید
فروش مسکونیآپارتماندوخوابه 115متری بافت اصلی صفر

دوخوابه 115متری بافت اصلی صفر

2 هفته پیش در شهرک شهید بهشتی

متراژ
115
ساخت
1404
قیمت کل
‏13,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏116,956,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
3
⚜️شما لایق بهترین ها هستید⚜️

___________________________________________________

◾️ ساختمان شخصی ساز
◾️واحد دوخوابه 115متری

◾️نورگیر جنوبی
◾️خوش نقشه و دلباز
◾️پنجره ها تمام قد

◾️مشاعات لوکس
◾️نما چشم نواز
___________________________________________________________
علیرضا پروینی | املاک کاط