تائید
فروش مسکونیآپارتماندوخوابه ابتدای شهرک با بهترین دسترسی فول امکانات

دوخوابه ابتدای شهرک با بهترین دسترسی فول امکانات

5 ساعت پیش در فاز 6

متراژ
83
ساخت
1400
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,690,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏32,409,000 تومان
طبقه
6
بنام خالق بی منت

✨ فروش آپارتمان 83متری خوش نقشه در موقعیت عالی

✔ 2 خواب استاندارد و نورگیر
✔️کناف و نور پردازی شده
✔ سالن دلباز با چیدمان عالی
✔ مناسب سکونت خانواده
✔ دسترسی مناسب به خدمات شهری
✔ فایل تمیز و قابل بازدید

مناسب افرادی که دنبال خرید مطمئن و مصرفی هستند.
❌️عکس هل متعلق به خود واحد میباشد❌️

160 در رهن مستاجر تا چند ماه آینده