تائید
فروش مسکونیآپارتماندوطبقه شناژ قدیم ..مفتح

دوطبقه شناژ قدیم ..مفتح

2 هفته پیش در آباده

متراژ
240
ساخت
1371
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏7,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏30,000,000 تومان
فروش دوطبقه شناژ قدیم
240 متر زمین
طبقه همکف 156 متر زیر بنا
دارای پارکینگ
کابینتmdf
کفپوش سرامیک
دوخواب
هرخواب یک کمد
طبقه اول 156 متر زیر بنا
کابینت فلز
2خواب
13 پله
کف موزائیک
املاک موسوی مشاور و همراه مطمئن شما