تائید
فروش مسکونیخانه و ویلادوطبقه250متر/دوبر/مستقل

دوطبقه250متر/دوبر/مستقل

2 هفته پیش در شهرک پرواز

متراژ
300
ساخت
1390
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
250
قیمت کل
‏17,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,000,000 تومان
ایرانی و فرنگی
⚡فروش یک مورد ویلایی دوطبقه در محله ای دنج رو به فضای سبز

✅ 250متر زمین
✅ 300متر زبربنا
✅ هر طبق3خواب
✅ درب حیاط و درب ساختمان دوکله و دوبر
✅ بر اصلی رو به فضای سبز در محیطی دنج و آرام
✅ ویو ابدی بدون مشرف
✅ ورودی ها و انشعابات مستقل
✅ ضابطه M4 با قابلیت گرفتن تجاری
✅ هردوطبق تمیز و مرتب و کف سرامیک
✅ سند تک برگ آماده انتقال
✅ واقع در بهترین لوکیشن سرداران محب غربی
✅ قابلیت رهن تا 1/800تومن
⭕قابل معاوضه با آپارتمان
⭕نقدینگی خرید درصورت رهن:
15/700تومان
_________________________________
✔️صداقت شرط کاری ماست مالکان و خریداران محترم، جهت تسهیل در امر فروش و خرید ملک مورد نظر خود همین حالا تماس بگیرید

مشاور ملکی شما: بردبار