تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیدوقطعه زمین شهرک باغموری

دوقطعه زمین شهرک باغموری

1 سال پیش در ازنا

قیمت کل
430٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
2٬150٬000 تومان
مجموعه املاک دیپلمات
فروش دو قطعه زمین مسکونی واقع در باغموری
به متراژ 200 متر
دارای برگ واگذاری معتبر
تمام استعلامات انجام شده
موقعیت عالی و آینده دار
فروش فقط بصورت نقدی
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید