تائید
فروش مسکونیآپارتمان*دپارتمان آکو * 178متر در آسمان البرز

*دپارتمان آکو * 178متر در آسمان البرز

1 هفته پیش در گرمدره

متراژ
178
ساخت
1404
قیمت کل
‏14,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏81,460,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
باسلام ودرود
کارشناس و مشاور خرید و فروش
✔️مهندس حسینیان
________________________________
️✅️واحد واقع در شهرک آسمان البرز میباشد
️✅️متراژ کل 178متر مربع
✅️واحد از سه طرف نور مستقیم خورشید
️✅️دو بالکن بزرگ و قابل استفاده
️✅️سیستم سرمایش و گرمایشی داکت اسپیلت
️✅️نقشه تفکیک شده خواب و پذیرایی
✅️پارکینگ مسقف انباری و اسانسور
✔️جهت اطلاعات بیشتر و راهنمایی خرید با کمال میل در خدمت شما هستم
_____________________________
دپارتمان املاک آکو
فایلهای فروشتان را اگر تمایل دارید در اختیار ما قرار دهید در کمترین زمان انجام خواهیم داد.
_____________________________