تائید
فروش مسکونیآپارتماندیلمان 3 خواب آپارتمان فول هوشمند

دیلمان 3 خواب آپارتمان فول هوشمند

2 هفته پیش در دیلمان

متراژ
155
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏22,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏141,935,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
5
یک واحد آپارتمان 155 متری، فول هوشمند در طبقه 5، گزینه ای بی نظیر برای سرمایه گذاری و سکونت در منطقه دیلمان. ⚜️

امکانات و ویژگی ها:
⚜️ پارکینگ اختصاصی
⚜️ آسانسور
⚜️ فول هوشمند
⚜️ مطبخ مجهز
⚜️ بسیار شیک و خوش نقشه
⚜️ 155 متر مساحت
⚜️ واقع در طبقه 5 از 10 واحد

این آپارتمان با طراحی مدرن و امکانات کامل، فرصتی استثنایی برای زندگی لوکس و سرمایه گذاری مطمئن است. ✅

جهت هماهنگی بازدید و اطلاعات بیشتر، لطفاً تماس بگیرید. ☎️