تائید
فروش مسکونیآپارتمانرادیو دریا/کلید نخورده/3خواب/روف اختصاصی

رادیو دریا/کلید نخورده/3خواب/روف اختصاصی

1 هفته پیش در چالوس

متراژ
245
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏27,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏110,204,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
کد 264
فروش واحد نوساز
(فاصله با ساحل 200 متر)
245 متری
205 متر بنای مفید
35متر روف اختصاصی
3خواب /3مستر
طبقه 5
تک واحدی
جمعا8 واحد
کلوزت + 3 اسپلیت+پکیج
(روفگاردن مُشاع طبقه 6 با آسانسور تا روف)
فول امکانات
پارکینگ اختصاصی+مهمان
مدارک اماده انتقال
سند دار

✨✨املاک کوشال و دفتر فنی مهندسی ویون✨✨