تائید
فروش مسکونیآپارتمانرخشانی// معاوضه آپارتمان تجاری مسکونی

رخشانی// معاوضه آپارتمان تجاری مسکونی

2 هفته پیش در زابل

متراژ
83
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏7,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏87,951,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
سند
قول نامه ای
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
2
❁﷽❁
مژده مژده مژده
این فرصت فقط یک بار اتفاق می افتد!
فاز جدید منزل آباد
ملک ترکیبی تجاری + مسکونی در بهترین لوکیشن منطقه
واحد مسکونی 83 متری دو خواب
️ مغازه 73 متری تجاری سر دو نبش
قابلیت ساخت چند واحد دیگر
دارای رهن و اجاره (درآمد فعال)
سال ساخت 1394
⬆️ قابلیت ساخت چند طبقه دیگر
موقعیت عالی و پررفت وآمد
سند قولنامه ای (مطابق عرف منطقه)
✅ مدارک کامل و آماده انتقال
معاوضه با واحد هم قیمت در زابل یا زاهدان
✨ مناسب سرمایه گذاری، سکونت و درآمد همزمان ✨
کارگزاری املاک بزرگ قصر عیاران
همراه همیشگی شما
مهندس حمید رخشانی