تائید
فروش مسکونیآپارتمانرضاشهر 132 متر فول بازسازی

رضاشهر 132 متر فول بازسازی

3 روز پیش در محله سرافرازان

متراژ
132
ساخت
1390
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏12,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏97,727,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
اول پیروزی
132 متر
تراس