تائید
فروش مسکونیآپارتمانرهبرماه / فروش اپارتمان 176مترسه خواب / لوکس

رهبرماه / فروش اپارتمان 176مترسه خواب / لوکس

2 هفته پیش در معالی‌آباد

متراژ
176
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏32,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏183,522,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
◼◽بنام یزدان پاک◽◼

❗ فروش فوری فوری اپارتمان فوق در بهترین موقعیت ولوکیشن منطقه❗

✴✴✴✴✴✴✴✴✴✴✴✴✴✴✴✴

✅فایل خاص وقوی درلوکیشن خاص✅

✔سه خواب176متری(یک خواب مستر)
✔نورمستقیم وآفتاب درسالن وخوابها
✔پارکینگ سوییچی/انباری/تراس/اسانسور6نفره
✔مناس سخت پسندان وخاص پسندان

______________________________________
100٪ دیدن وبازدید=پسندیدن وخریدن100٪
❌بدون واسطه همکاران گرامی املاک❌
______________________________________
✅فقط خریدارواقعی تماس بگیرد
✅جهت گرفتن بازدیدتمام وقت پاسخگوهستم
✅مواردمشابه وغیرمشابه درلوکیشن های مختلف موجودست
_____________________________________
⏪کارشناس ومشاورتخصصی امورملکی:
⏪صبحی هستم باسابقه ی درخشان قابل استعلام
⏪املاک بزرگ وحرفه ای نورا