تائید
فروش مسکونیآپارتمانرونیکا تهرانسر آتشنشانی فراجا حاج رحیم قربانی

رونیکا تهرانسر آتشنشانی فراجا حاج رحیم قربانی

1 روز پیش در دریاچه شهدای خلیج فارس

متراژ
85
ساخت
1405
قیمت کل
‏6,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏81,764,000 تومان
طبقه
11
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام
شهرک هوشمند رونیکا BMS
با مشارکت فراجا آتشنشانی
دیوان عدالت اداری
سازنده حاج رحیم قربانی

فروش یک واحد 85 متری
2 خواب دارای پارکینگ انباری و آسانسور
واحد با کمد دیواری کابینت شیر آلات و تمامی نصبیجات کاغذ دیواری شده تحویل خریدار می گردد

تک بلوک متعلق به فراجا
تعهد تحویل سند تک برگ
قیمت قطعی و مشخص
دارای استخر سونا و باشگاه ورزشی

جهت بازدید و کسب اطلاعات تماس بگیرید با تشکر