تائید
فروش مسکونیآپارتمانرونیکا پالاس/تهرانسر/90متری

رونیکا پالاس/تهرانسر/90متری

21 ساعت پیش در شهرک دانشگاهی

متراژ
90
ساخت
1404
قیمت کل
‏5,607,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏62,300,000 تومان
طبقه
9
تعداد کل طبقات
11
اینجا هم برای کار عالی هم برای سرمایه گذاری

تحویل 1406/6/1
فرصت سرمایه گذاری بی نظیر
با حداقل پرداختی از ما خرید کنید
========================
ویژگی های پروژه:
پارکینگ،انباری،آسانسور،لابی ولابی من 24ساعته،سالن ورزشی،سالن اجتماعات،امکانات رفاهی کامل با دسترسی عالی به راه های اصلی...........

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.