ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
رونیکا کوهک/آپارتمان/109متری/نوساز/2خواب
رونیکا کوهک/آپارتمان/109متری/نوساز/2خواب
11 ساعت پیش در کوهک
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
109
ساخت
1404
قیمت کل
22,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
203,669,000 تومان
طبقه
10
⭕️عرض ادب و احترام⭕️
❌مرجع تخصصی فایل های به قیمت رونیکا پالاس کوهک❌
✅لوکیشن و دسترسی بسیار خوب
✅✅فایل به قیمت رسیده مالک بسیار فروشنده
✅✅✅109 متری
✅✅2خواب بسیار خوش نقشه
✅امکاناتی نظیر:سالن ورزشی،مرکز خرید،سالن بازی کودکان،سالن پینگ پونگ،لابی بسیار شیک و مجلل،نگهبانی و حراست 24 ساعته و ...
⭕️قابلیت اخذ وام پس از دریافت سند⭕️
❌کلید موجود❌
❌بازدید=خرید❌
⭕️کارشناس شما:پارسا حسینی⭕️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت