تائید
فروش مسکونیآپارتمانرویای کیش.اکازیون 90 متر.یکخواب، تیپ 7

رویای کیش.اکازیون 90 متر.یکخواب، تیپ 7

10 ساعت پیش در کیش

متراژ
90
ساخت
1405
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
‏37,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏420,000,000 تومان
طبقه
10
⚜️مشتری گرامی عجله کنید!
⏳️اعتبار این آگهی با این قیمت فقط 72 ساعت⏳️
.
⚜️90متر یکخواب دید دریا
⚜️تیپ 7
⚜️طبقه 10
⚜️دید عالی دریا
⚜️متری 420 میلیون تومان
قیمت کل= 37.800 میلیارد.ت
تمام