تائید
فروش مسکونیآپارتمانرویین بنا فاز 8

رویین بنا فاز 8

5 ساعت پیش در فاز 8

متراژ
99
ساخت
1400
قیمت کل
‏7,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏78,787,000 تومان
طبقه
4
محله 1
⚜️فاز 8
⚜️ واحد 99متری
-نورگیر عالی و مستقیم
-دسترسی آسان به مرکزخرید
کناف ونقاشی
-مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری **فرصت ویژه برای خرید ملک در پردیس!**
واحد **2 خوابه** با **پارکینگ اختصاصی**، محیطی آرام و دسترسی عالی به تهران.

برای کسب اطلاعت بیشتر و هماهنگی بازدید،لطفا تماس بگیرید