تائید
فروش مسکونیآپارتمانزرکش / هاشمی / 63 متر / یک خوابه / 10 ساله

زرکش / هاشمی / 63 متر / یک خوابه / 10 ساله

1 هفته پیش در زرکش

متراژ
63
ساخت
1394
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏8,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏132,539,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
با سلام ارادت مند شما فرجی هستم
3 واحدی طبقه اول /
بدون دیوار مشترک /
اتاق خواب بزرگ تخت خور /
سالن مربع قابلیت چیدمان /
بازدید ازاد /
قابلیت دریافت وام /
مالک فروشنده/
خوش نقشه /
گذر 10 متری /