ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
زعفرانیه 155 متر برج باغ
زعفرانیه 155 متر برج باغ
20 ساعت پیش در زعفرانیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
155
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
80,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
516,129,000 تومان
طبقه
6
⭐زعفرانیه
⭐لوکیشن بدون مشابه
✔️155 متر
✔️3 خواب 1 مستر
✔️پلان عالی و بی نقص
✔️دید و ویو ابدی و بدون مشابه
✔️نورگیری تماما مستقیم رو به جنوب
☑️لابی لوکس و مجلل
☑️لابی من و خدمه 24 ساعته
☑️مشاعات آبی لوکس و مجلل
☑️سالن اجتماعات و ورزشی مجهز
⭐قیمت اکازیون و فروشنده واقعی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت