تائید
فروش مسکونیآپارتمانزعفرانیه 160 متر خوش نقشه با70 متر تراس رایگان

زعفرانیه 160 متر خوش نقشه با70 متر تراس رایگان

2 هفته پیش در زعفرانیه

متراژ
160
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏93,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏581,250,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
زعفرانیه
160 متر
70 متر تراس رایگان
در بهترین فرعی
لابی و لابی من 24 ساعته
2 پارکینگ سندی