تائید
فروش مسکونیآپارتمانزعفرانیه 190متر/مدرن/تکواحدی

زعفرانیه 190متر/مدرن/تکواحدی

2 سال پیش در تهران

متراژ
190
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
90٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
473٬684٬000 تومان
طبقه
6
زعفرانیه ماکویی پور
190متر مدرن
تکواحدی دوکله
استخر سونا جکوزی
سالن اجتماعات
فول فرنیش کامل بوش
متریال عالی
تکرار نشدنی
تاپ لوکیشن