تائید
فروش مسکونیآپارتمانزعفرانیه * 210 متر * تاپ لوکیشن

زعفرانیه * 210 متر * تاپ لوکیشن

1 هفته پیش در محمودیه

متراژ
210
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏170,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏809,523,000 تومان

✅فایل شخصی
✅جهت دریافت اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید
✅کارشناس ملکی شمیرانات ؛ فریبرز