تائید
فروش مسکونیآپارتمانزعفرانیه 225 متر تکواحدی 3 پارکینگ

زعفرانیه 225 متر تکواحدی 3 پارکینگ

2 هفته پیش در زعفرانیه

متراژ
225
ساخت
1383
اتاق
3
قیمت کل
‏69,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏306,666,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی شده
زعفرانیه

225 متر تکواحدی

2 پارکینگ سندی قابلیت پارک 3 ماشین

پلان کاربردی وتعریف شده

24 متر حیاط مستقل

استخر و سونا وجکوزی

نور جنوب وشمال

حیاط مشجر

آبنما

نیاز به نقاشی وبازسازی دارد

مشاور : کریمی