تائید
فروش مسکونیآپارتمانزعفرانیه 310متر مجتمع بنام فوری فروش بقیمت

زعفرانیه 310متر مجتمع بنام فوری فروش بقیمت

2 هفته پیش در زعفرانیه

متراژ
310
ساخت
1397
اتاق
4
قیمت کل
‏147,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏474,193,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
310متر شخصی ساز
4خوابه. دو خواب مستر
نقشه و متریال عالی
تراس قابل چیدمان
ارتفاع سقف بلند.
ورودی شیک
لابی من و سرایدار مقیم
2 پارکینگ سندی
مشاعات آبی
سند شخصی
مشاور شما اقای صدر