تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین 1000متر مربع 190متر بَنا شفت

زمین 1000متر مربع 190متر بَنا شفت

13 ساعت پیش در شفت

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏10,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏10,500,000 تومان
آگهی فروش زمین مسکونی با بنا در شفت

متراژ زمین: 1000 متر مربع

متراژ بنا: 190 متر مربع (آماده سکونت)

انشعابات: کامل و نصب شده ⚡

موقعیت: شهرکی در ارتفاعات شفت، جاده امامزاده ابراهیم ⛰️

ویژگی ها: مکانی دنج و آرام با ویو ابدی و بی نظیر! ✨

فرصتی عالی برای ساختن خانه ی رویایی خود در طبیعتی بکر و چشم نواز. این زمین با بنای آماده سکونت، تمام انشعابات لازم را دارد و در یک شهرک امن و آرام واقع شده است.