ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
زمین 120 متری شهرک ستاره گلدشت چپکرود
زمین 120 متری شهرک ستاره گلدشت چپکرود
1 هفته پیش در جویبار
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
11,111,111,111 تومان
قیمت هر متر
92,592,000 تومان
املاک ایران زمین
منطقه ساحلی چپکرود جویبار
زمین مسکونی
شهرک واقع در فاز اول ساحل
متراژ 120متر
سند تکبرگ
خیابان ده متری
موقعیت پلاک ها شرقی وغربی
موقعیت بسیار عالی برای سرمایه گذاری وساخت وساز
مشاور قادری هستم
پاسخگوی تماس ها و پیام های شما در 24ساعت شبانه روز
منطقه ساحلی چپکرود بسیار مناسب برای سرمایه گذاری و خریدو فروش ساخت وساز میباشد.
کیلومتر 13 جاده ساحلی بابلسر به ساری منطقه توریستی چپکرود املاک ایران زمین.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت