تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین 1273متر ، با پروانه ساخت ، سند تک برگ

زمین 1273متر ، با پروانه ساخت ، سند تک برگ

2 روز پیش در لاکان

قیمت کل
‏9,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏7,462,000 تومان
فروش زمین در روستای توریستی شالده(توابع شفت)
دسترسی به رشت 25دقیقه | امکانات رفاهی 5دقیقه ملک
انشعابات: کنتور برق دارد ، انشعاب آب و گاز پای زمین
متراژ کل زمین: 1273متر | پروانه ساخت 200متربیشتر
جهت زمین: دوکله | قابلیت تفکیک به 2پلاک
گزینه کم ریسک جهت ساخت یاسرمایه گذاری

جهت هماهنگی وبازدیدفقط تماس بگیرید
دفترما: آژانس املاک 360ْدرجه|گلباغ نمازرشت