تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریزمین 150متری داخل مجتمع حسن شهاب فروشی

زمین 150متری داخل مجتمع حسن شهاب فروشی

1 هفته پیش در سپاد

متراژ
150
ساخت
1400
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏760,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏5,066,000 تومان
با سلام واحترام به شما دوستان گرامی املاک شورابی هستم کارشناس خرید وفروش رهن واجاره در منطقه طرحچی وکشاورز سوله کارگاه زمین انبار دور دیوار
150متر زمین فروشی منطقه حسن شهاب داخل مجتمع
موقعیت مکانی عالی
حاشیه 10*15
مناسب سوله کارگاه
موارد مشابه موجود است
موارد خود را به ما بسپارید
املاک شورابی عضو رسمی اتحادیه املاک