تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین 160متری.پرستاران.املاک هنرمند

زمین 160متری.پرستاران.املاک هنرمند

3 روز پیش در شیروان

قیمت کل
‏2,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏15,312,000 تومان
✅سلام و درود خدمت دوست داران ملک
✅160متر زمین با دهنه 9متری
✅ خیابان 6متری
✅جهت جنوبی
✅سند تک برگ و آماده انتقال
✅در صورت عدم رضایت موارد مشابه موجود می باشد
✅زمین 200/240/300متری.ورزش.رزازشمالی.بهشتی
✅ویلایی دوطبقه فروشی حاشیه شاهد.تفتازانی
✅زمین و ویلایی جهت مشارکت موجود می باشد
✅پیش فروش آپارتمان و آماده تحویل متراژ 100/200
✅ مغازه و واحد اداری پیش فروش و آماده تحویل
✅ مغازه 30/40/50متری نوساز حاشیه شفا
✅ویلایی دوطبقه خیابان توحید قیمت 14میلیارد
✅زمین فروشی حاشیه خیابان جنت،رزاز
✅خاص ترین فایلینگ املاک را از ما بخواهید
✅ادرس دفتر املاک هنرمند روبروی ورزش نهم
✅برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
✅در صورت عدم پاسخگویی لطفاً پیام دهید
✅ باتشکر